Indore, Madhya Pradesh
GST No. 23AOBPJ1760M1Z2
Call 08043856994 67% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 50 Kg
| Flavor Type | Mixed Fruit |
| Product Type | round |
| Usage | for all purpose |
| Flavor | Mix Fruit |
| Pack Size | 1 kg |
| Flavour | Mix Fruits |
| Shape | cubes |
| Color Mix | Multicolor |
| Coating | Sugar Coated |
| Sugar Type | Low Sugar |
| Color | Multi Colour |
| Fruit Content | With Fruit Pulp |
| Packaging Type | Packet |
| Brand | Kamal |
| Base | Fruit Pulp |
| Packaging Size | 1kg |
| Net Weight per Pack | 1 kg |
| Shelf Life | 1yrs. |
| Eggless | Yes |
View Complete details